מוקד שירות:

03-9005838

רז הימן והלל סגל ניצחו בראלי בלקן ברסלאו

רז הימן והלל סגל, צוות "POINTER-3M-TOYO TIRES-ICL", זכו בראלי ברסלאו בלקן, שהתקיים בספטמבר 2014, תוך שהם מקדימים בפער משמעותי את הצוותים שהגיעו אחרים. במסגרת החסות של צמיגי טויו, מסופקים לצוות צמיגי שטח מלא מדגם TOYO OPEN COUNTRY M/T.

 

ראלי בלקן ברסלאו מתקיים מדי שנה בבולגריה, ונחשב לראלי הארוך והתובעני ביותר באירופה. השנה נאלצו המתתחרים להתמודד עם מזג אוויר מאתגר במיוחד, שכלל לא מעט קטעים גשומים ובוציים.

 

הראלי התקיים במשך שמונה ימים, שכל אחד מהם כלל קטע מירוץ ארוך ומאתגר, הן מבחינת נהיגה והן מבחינת ניווט בשטח. במהלך הראלי נמדדים זמנים, והצוות שמסיים את כל קטעי הראלי בזמן הקצר ביותר במצטבר מוכרז כזוכה.

 

כבר לאחר שלושה ימי תחרות התייצבו רז הימן והלל סגל במקום הראשון, ושמרו על מקומם לאורך כל הראלי, תוך הגדלה הדרגתית של הפער מהצוותים שאחריהם. בסיום הראלי הוכרזו רז והלל כזוכים, בהפרש של יותר משעה מהצוות הגרמני שהגיע למקום השני ושל קרוב לשעתיים מהצוות הבולגרי שהגיע למקום השלישי.

 

בהינתן תנאי השטח הקשים והמגוונים, צמיגי TOYO OPEN COUNTRY M/T, המורכבים על "הצהובה" של רז והלל, עמדו במשימה בהצלחה רבה, ולמעשה לא נדרש במהלך הראלי כל טיפול בהם מלבד החלפות צמיגים שגרתיות שתוכננו מראש.

 

כפי שסיפר רז הימן לרמי גלבוע ב"וואלה": "לא האמנתי שאוכל לנסוע עם צמיגי ה-TOYO שלנו, בקצב צמיגי הטרקטור של הבולגרים. ה'טויו' Open Country נותנים לנו ביצועים מצוינים במגוון סוגי קרקע, אבל בסטייג' של בוץ חקלאי? הם הפתיעו מאוד לטובה".

 

עוד על הראלי ניתן לקרוא בוואלה, ynet, אוטוג'יפולוג, אתר השטח הישראלי, Fullgaz

 

לינק לתוצאות באתר ראלי בלקן ברסלאו (קטיגוריית Car Cross Country)

 

Filmed by Panayotova Silva

 

Raz Hillel Balkan 2014 1

צילום: כפרה - עדי שפרן

 

Raz Hillel Balkan 2014 2

צילום: כפרה - עדי שפרן

 

Raz Hillel Balkan 2014 3

צילום: כפרה - עדי שפרן