מוקד שירות:

03-9005838

רז הימן והלל סגל ניצחו בראלי בלקן ברסלאו

רז הימן והלל סגל, צוות "POINTER-3M-TOYO TIRES-ICL", זכו בראלי ברסלאו בלקן, שהתקיים בספטמבר 2014, תוך שהם מקדימים בפער משמעותי את הצוותים שהגיעו אחרים. במסגרת החסות של צמיגי טויו, מסופקים לצוות צמיגי שטח מלא מדגם TOYO OPEN COUNTRY M/T.

קרא עוד...

רז והלל יוצאים לראלי דרך המשי

רז הימן והלל סגל, צוות "פוינטר iGo טויו", יוצאים לאתגר הגדול ביותר עמו התמודדו עד היום - ראלי דרך המשי, המתפרס על פניו 11,000 ק"מ, מהכיכר האדומה במוסקבה ועד בייג'ין. כמו תמיד, גם הפעם הצוות ישתמש באופן בלעדי בצמיגי השטח המלא מדגם TOYO OPEN COUNTRY M/T.

קרא עוד...

רז הימן והלל סגל זכו ב"בלקן קאפ"

צוות פוינטר - רז הימן והלל סגל סיימו את ראלי 24 השעות של יוון במקום השני, ובכך הבטיחו לעצמם זכייה ב"בלקן קאפ", גביע אליפות הבלקן, המוענק לצוות הזוכה בניקוד המצטבר הגבוה ביותר בארבעה מירוצי ראלי המתקיימים במדינות הבלקן. הצוות זוכה לחסות של צמיגי TOYO, במסגרתה מסופקים לצוות צמיגי TOYO OPEN COUNTRY M/T.

קרא עוד...

צמיגי Toyo - נותנת חסות רשמית לצוות פוינטר של רז הימן והלל סגל

Toyo Tires שמחה להצטרף כנותנת חסות לצוות פוינטר של רז הימן והלל סגל. במסגרת החסות, יורכבו על רכב המירוץ של הצוות צמיגים מדגם Toyo Open Country M/T, שהם צמיגי שטח מלא שניתנים לרכישה והתקנה גם בארץ, במגוון מידות המתאימות למגוון דגמי רכב.

קרא עוד...